EFB Elektronik

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Kabelový buben CAT 5e F/UTP, ohnivzdorný, 90 m, šedá
Věc nezbytná pro každého technika, který potřebuje sestavit krátkodobé LAN spojení na ...
Kód: C:971441
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH7 390,- CZK
275,30 EUR
Kabelový buben CAT 6 S/FTP, ohnivzdorný, 90 m, šedá
Věc nezbytná pro každého technika, který potřebuje sestavit krátkodobé LAN spojení na ...
Kód: C:971443
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH8 690,- CZK
323,70 EUR
Kabelový buben CAT 5e F/UTP, ohnivzdorný, 50 m, šedá
Věc nezbytná pro každého technika, který potřebuje sestavit krátkodobé LAN spojení na ...
Kód: C:971440
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH6 490,- CZK
241,80 EUR
Kabelový buben CAT 6 S/FTP, ohnivzdorný, 50 m, šedá
Věc nezbytná pro každého technika, který potřebuje sestavit krátkodobé LAN spojení na ...
Kód: C:971442
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH6 290,- CZK
234,30 EUR
Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro
Konfigurace: ST / ST, keramické pouzdro.MateriálKeramikaTyp konektoru (příp. výstup)ST ...
Kód: C:440503
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH87,- CZK
3,20 EUR
Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro
Spojka SC / SC Simplex se zapínáním na suchý zip.MateriálKeramikaTyp konektoru (příp. ...
Kód: C:440618
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH73,- CZK
2,70 EUR
HDMI připojovací kabel, zástrčka Typ C, 1 m
Kabel pro přenos digitálních video a audio signálů. Podporuje rozlišení až 1080p.Verze ...
Kód: C:986871
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH219,- CZK
8,20 EUR
Mini HDMI připojovací kabel, zástrčka Typ C, 2 m
Kabel pro přenos digitálních video a audio signálů. Podporuje rozlišení až 1080p.Verze ...
Kód: C:986872
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH289,- CZK
10,80 EUR
Sada nástrojů EFB, 4-dílná
Tato sada je ideální pro servisní oblasti. Možnost ladění, testování a přeinstalování ...
Kód: C:394458
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH829,- CZK
30,90 EUR
Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode
Konfigurace: LC / LC, keramické pouzdro.MateriálKeramikaTyp konektoru (příp. výstup)Zásuvka ...
Kód: C:440678
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH149,- CZK
5,60 EUR
Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro
Konfigurace: SC / SC, kovové pouzdro.MateriálKeramikaTyp konektoru (příp. výstup)Zásuvka ...
Kód: C:440635
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH139,- CZK
5,20 EUR
Mini HDMI připojovací kabel, zástrčka Typ C, 3 m
Kabel pro přenos digitálních video a audio signálů. Podporuje rozlišení až 1080p.Verze ...
Kód: C:986873
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH339,- CZK
12,60 EUR
Mini HDMI připojovací kabel, zástrčka, Typ C, 5 m
Kabel pro přenos digitálních video a audio signálů. Podporuje rozlišení až 1080p.Verze ...
Kód: C:986874
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH419,- CZK
15,60 EUR
Copyright © www.modelobchod.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.modelobchod.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK