EFB Elektronik

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Kabelový buben CAT 5e F/UTP, ohnivzdorný, 90 m, šedá
Věc nezbytná pro každého technika, který potřebuje sestavit krátkodobé LAN spojení na ...
Kód: C:971441
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH6 790,-
251,00 EUR
Kabelový buben CAT 6 S/FTP, ohnivzdorný, 90 m, šedá
Věc nezbytná pro každého technika, který potřebuje sestavit krátkodobé LAN spojení na ...
Kód: C:971443
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH8 653,-
319,90 EUR
Kabelový buben CAT 5e F/UTP, ohnivzdorný, 50 m, šedá
Věc nezbytná pro každého technika, který potřebuje sestavit krátkodobé LAN spojení na ...
Kód: C:971440
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH6 490,-
239,90 EUR
Kabelový buben CAT 6 S/FTP, ohnivzdorný, 50 m, šedá
Věc nezbytná pro každého technika, který potřebuje sestavit krátkodobé LAN spojení na ...
Kód: C:971442
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH5 690,-
210,40 EUR
Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro
Konfigurace: ST / ST, keramické pouzdro.MateriálKeramikaTyp konektoru (příp. výstup)ST ...
Kód: C:440503
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH70,-
2,60 EUR
Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro
Spojka SC / SC Simplex se zapínáním na suchý zip.MateriálKeramikaTyp konektoru (příp. ...
Kód: C:440618
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH70,-
2,60 EUR
HDMI připojovací kabel, zástrčka Typ C, 1 m
Kabel pro přenos digitálních video a audio signálů. Podporuje rozlišení až 1080p.Verze ...
Kód: C:986871
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH232,-
8,60 EUR
Mini HDMI připojovací kabel, zástrčka Typ C, 2 m
Kabel pro přenos digitálních video a audio signálů. Podporuje rozlišení až 1080p.Verze ...
Kód: C:986872
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH216,-
8,00 EUR
Sada nástrojů pro práci na sítích EFB Elektronik 39919.1
Tato sada je ideální pro servisní oblasti. Možnost ladění, testování a přeinstalování ...
Kód: C:394458
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH560,-
20,70 EUR
Patch kabel, CAT 5e SF/UTP, RJ45, vidlice ⇔ vidlice, šedá, 20 m
Dvojitě stíněný síťový kabel pro náročnější použití. Díky kvalitnímu stínění jej ...
Kód: C:971761
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH273,-
10,10 EUR
Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode
Konfigurace: LC / LC, keramické pouzdro.MateriálKeramikaTyp konektoru (příp. výstup)Zásuvka ...
Kód: C:440678
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH94,-
3,50 EUR
Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro
Konfigurace: SC / SC, kovové pouzdro.MateriálKeramikaTyp konektoru (příp. výstup)Zásuvka ...
Kód: C:440635
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH109,-
4,00 EUR
Mini HDMI připojovací kabel, zástrčka Typ C, 3 m
Kabel pro přenos digitálních video a audio signálů. Podporuje rozlišení až 1080p.Verze ...
Kód: C:986873
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH234,-
8,70 EUR
Mini HDMI připojovací kabel, zástrčka, Typ C, 5 m
Kabel pro přenos digitálních video a audio signálů. Podporuje rozlišení až 1080p.Verze ...
Kód: C:986874
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH299,-
11,10 EUR
Propojka EFB Elektronik LC/LC-APC Duplex
Pouzdro: SC Simplex, plastMateriálKeramikaTyp konektoru (příp. výstup)Zásuvka LCTyp konektoru ...
Kód: C:440690
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH119,-
4,40 EUR
USB 2.0 prodlužovací kabel EFB Elektronik K5291SW.1,8V2, 1.8 m, černá
Externes Anschlusskabel mit Befestigungsmöglichkeit. Durch die Befestigungsmöglichkeit mit ...
Kód: C:986763
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH141,-
5,20 EUR
Síťový kabel RJ45 EFB Elektronik CAT 6A, S/FTP, 70 m, šedá
BezhalogenovýNeDélka kabelu70 mStínění (síťový kabel)S/FTPMateriál vodiče v ...
Kód: C:990690
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH5 062,-
187,10 EUR
Optické vlákno EFB Elektronik O0937.3 [1x zástrčka E2000®/APC 8° - 1x zástrčka LC], 3 m, žlutá
Optický kabel pracuje na rozdíl od měděného kabelu i za těch nejhorších podmínek. Optické ...
Kód: C:440356
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH1 606,-
59,40 EUR
Copyright © www.modelobchod.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.modelobchod.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK