Value

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
HDMI kabel Value [1x HDMI zástrčka - 1x HDMI zástrčka] černá 1.50 m
HDMI kabel Value [1x HDMI zástrčka - 1x HDMI zástrčka] černá 1.50 m
Kód: C:2341821
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH149,-
6,00 EUR
Adaptér USB 2.0 Value [1x USB 2.0 zástrčka A - 1x USB-C™ zásuvka] černá
Adaptér USB 2.0 Value [1x USB 2.0 zástrčka A - 1x USB-C™ zásuvka] černá
Kód: C:2342121
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH139,-
5,60 EUR
Konvertor USB 2.0 Value [1x USB 3.0 zástrčka A - 1x RJ45 zásuvka] černá
Konvertor USB 2.0 Value [1x USB 3.0 zástrčka A - 1x RJ45 zásuvka] černá
Kód: C:2342280
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH759,-
30,30 EUR
DisplayPort / HDMI kabelový adaptér Value černá 1.00 m
DisplayPort / HDMI kabelový adaptér Value černá 1.00 m
Kód: C:2341903
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH369,-
14,70 EUR
DisplayPort / VGA kabelový adaptér Value černá 2.00 m
DisplayPort / VGA kabelový adaptér Value černá 2.00 m
Kód: C:2342203
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH539,-
21,50 EUR
Jack audio prodlužovací kabel Value 11.99.4352, 2.00 m, černá
Jack audio prodlužovací kabel Value 11.99.4352, 2.00 m, černá
Kód: C:2342024
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH49,-
2,00 EUR
Jack audio kabel Value 11.99.4341, 1.50 m, černá
Jack audio kabel Value 11.99.4341, 1.50 m, černá
Kód: C:2342028
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH70,-
2,80 EUR
Value DisplayPort / VGA kabelový adaptér Konektor DisplayPort, VGA pólové zásuvka 0.15 m černá 12.99.3136 Kabel DisplayPort
Value DisplayPort / VGA kabelový adaptér Konektor DisplayPort, VGA pólové zásuvka 0.15 m ...
Kód: C:2342244
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH429,-
17,10 EUR
Value Mini-DisplayPort / HDMI kabelový adaptér Mini DisplayPort konektory, Zásuvka HDMI-A 0.15 m černá 12.99.3130 Kabel DisplayPort
Value Mini-DisplayPort / HDMI kabelový adaptér Mini DisplayPort konektory, Zásuvka HDMI-A 0.15 m ...
Kód: C:2342217
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH339,-
13,50 EUR
Value DisplayPort kabel Konektor DisplayPort, Konektor DisplayPort 2.00 m černá 11.99.5811 stíněný Kabel DisplayPort
Value DisplayPort kabel Konektor DisplayPort, Konektor DisplayPort 2.00 m černá 11.99.5811 ...
Kód: C:2341954
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH259,-
10,40 EUR
Adaptér síťový Value [1x USB-C™ zástrčka - 1x RJ45 zásuvka] černá
Adaptér síťový Value [1x USB-C™ zástrčka - 1x RJ45 zásuvka] černá
Kód: C:2342283
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH549,-
21,90 EUR
Konvertor médií Value, 21.99.1069
Konvertor médií Value, 21.99.1069
Kód: C:2340885
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH1 290,-
51,60 EUR
Optické vlákno kabel Value 21.99.8720 [1x zástrčka LC - 1x ST zástrčka], 0.50 m, tyrkysová
Optické vlákno kabel Value 21.99.8720 [1x zástrčka LC - 1x ST zástrčka], 0.50 m, tyrkysová
Kód: C:2341398
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH289,-
11,60 EUR
Optické vlákno kabel Value 21.99.8762 [1x zástrčka LC - 1x zástrčka SC], 2.00 m, fialová
Optické vlákno kabel Value 21.99.8762 [1x zástrčka LC - 1x zástrčka SC], 2.00 m, fialová
Kód: C:2341399
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH369,-
14,70 EUR
Value 21.99.8763 optické vlákno optické vlákno kabel [1x zástrčka LC - 1x zástrčka SC] 50/125 µ Multimode OM4 3.00 m
Value 21.99.8763 optické vlákno optické vlákno kabel [1x zástrčka LC - 1x zástrčka SC] ...
Kód: C:2341400
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH429,-
17,10 EUR
Value 21.99.8822 optické vlákno optické vlákno kabel [1x zástrčka LC - 1x zástrčka LC] 50/125 µ Multimode OM3 2.00 m
Value 21.99.8822 optické vlákno optické vlákno kabel [1x zástrčka LC - 1x zástrčka LC] ...
Kód: C:2341402
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH349,-
13,90 EUR
Optické vlákno kabel Value 21.99.8831 [1x zástrčka LC - 1x zástrčka LC], 1.00 m, fialová
Optické vlákno kabel Value 21.99.8831 [1x zástrčka LC - 1x zástrčka LC], 1.00 m, fialová
Kód: C:2341403
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH379,-
15,10 EUR
Optické vlákno kabel Value 21.99.1102 [1x zástrčka MPO - 1x zástrčka MPO], 5.00 m, fialová
Optické vlákno kabel Value 21.99.1102 [1x zástrčka MPO - 1x zástrčka MPO], 5.00 m, fialová
Kód: C:2341405
Dostupnost: skladem
ks
Cena v e-shopu s DPH2 690,-
107,50 EUR
Copyright © www.modelobchod.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.modelobchod.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK